Career/Karjera

Career/Karjera

KAS MES?

ROL Lithuania UAB – Šiauliuose bei Klaipėdoje įsikūrusi švedų kapitalo ROL įmonių grupės dalis. Vystome ir teikiame kompleksinius prekybinės įrangos sprendimus, gaminame mažmeninės prekybos įrangą. Turėdami išskirtines kompetencijas ir stiprų technologinį parką, teikiame klientams aukštos kokybės reikalavimus atitinkančias metalo apdirbimo paslaugas.

Esame vieni iš pasaulyje lyderiaujančių reguliuojamo aukščio stalų rėmų gamintojų.

 

MŪSŲ VIZIJA

Gerinti žmonių patirtis aplinkoje, kurioje gyvename, dirbame, perkame ir bendraujame.

 

VERTYBĖS

  • ORIENTACIJA Į KOKYBIŠKĄ REZULTATĄ. Siekiame nusipelnyti klientų pasitikėjimą, siūlydami moderniausius sprendimus.
  • SAUGOME APLINKĄ. Mūsų rūpestį aplinka įrodo "Žalia elektros energija", ISO 14 001 sertifikatai bei atitikimas IWAY standartui.
  • SOCIALIAI ATSAKINGAS VERSLAS. Rūpinamės ne tik energetiniu ir ekonominiu tvarumu, bet ir socialine gerove - nuo 2012 m. veikiame vadovaudamiesi ETI Base Code (esame SEDEX nariu).

 

STIPRYBĖS

  • Kūrybiškumas ir inovatyvumas.
  • Paslaugų ir produktų meistriškumas.
  • Pagarba ir bendruomeniškumas.
  • Geriausi savo srityse.

 

KOMANDA

Tikime, kad įmonės vertė auga tik stipraus kolektyvo dėka. Skatindami darbuotojus siekti efektyvumo, kuriame erdvę, kurioje drąsiai dalinamės idėjomis, mokomės vieni iš kitų bei ieškome inovatyvių sprendimų.

Vertiname sąžiningumą, skaidrumą ir sveiką lyderystės modelį, grįstą pagarba, bendradarbiavimu ir tikėjimu tuo, ką darome.

 

DARBO VIETOS

Administracinės pozicijos (technikos, gamybos ir kokybės inžinerija, gamybos planavimas, projektų valdymas, klientų aptarnavimas); Gamybos pozicijos (įrengimų / staklių operatoriai, suvirintojai, šlifuotojai, šaltkalviai, surinkėjai, pakuotojai).

Visas atviras darbo vietas galite matyti žemiau. Jei šiuo metu nėra Jums tinkamos, parašykite, kas Jus domina ar atsiųskite savo gyvenimo aprašymą: simona.rainiene@rolgroup.com.

Jei Jus domina darbas Klaipėdos sandėlyje, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą el.paštu: agne.vaiciene@rolgroup.com .

O mes, turėdami pasiūlymų, būtinai susisieksime!

 

Darbo pozicijos